לוגו

איפה האזורים הכי פופולריים לעשיית חומצה היאלורונית

תחום ההזרקות הוא התחום הפופולרי יותר בתעשיית האסתטיקה והיופי, כאשר החדשנות הרפואית מציעה כיום מגוון חומרים המסייעים בסילוק והעלמה של קמטים, במיצוק ובשיפור מראה העור. חומצה היאלורונית היא חומר הזרקה מוכר ומוביל, אשר מתאימה למגוון שימושים, ויוצרת השבה של נפח וגמישות לעור.

חומצה היאלורונית היא חומצה טבעית אשר מצויה בין רקמות החיבור ומיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף, כאשר לאורך השנים מינון הייצור של החומצה יורד, ואתו גם חלה ירידה באיכות ובמצב העור. חומצה היאלורונית להזרקה מיוצרת במעבדות, בתהליך קפדני, המדמה כמעט בכל מאת האחוזים, את החומר הטבעי המוכר לגוף, מה שמביא לספיגה מיטבית שלה ולתוצאה מעולה בזכות זאת.

רוצים להישאר מעודכנים?

תוכן עניינים

חומצה היאלורונית מיועדת להזרקה במספר אזורים בפנים, בניהם:

 1. סביב הפה- סביב הפה נוהגים להיווצר קמטוטים ואף קמטים ארוכים, כמו גם כוח הגרביטציה הגורם לנפילת העור ולמראה מבוגר. הזרקת חומצה היאלורונית באזור זה מיועדת הן להחליק את הקמטים ולהעלים אותם, והן להעניק לאזור נפח ומיצוק, ומראה צעיר יותר.

חומצה הליראונית
 1. בין הגבות- אחד הקמטים הנפוצים ביותר הוא הקמט שנוצר בין הגבות. מדובר בקמט הבעה שמכונה גם קמט חשיבה, כאשר למעשה הוא מעניק לפנים מראה כעוס ולא נחמד. הטיפול בקמט ההבעה בין הגבות עשוי להתבצע באמצעות הזרקת בוטוקס- רעלן משתק אשר מביא לשיתוק עדין של השריר שיוצר את הקמט. פתרון זה מתאים בשלבים הראשוניים של היווצרות הקמט, להעלמה ולמניעה של העמקת הקמט. הזרקת חומצה היאלורונית בין הגבות היא פעולה שמסייעת במילוי הקמט ובהעלמה שלו לחלוטין, גם בשלבים מתקדמים ובמקרים של קמטים עמוקים. במטרה לעכב ככל הניתן את הישנות וזרת הקמט מומלץ לשלב בין שני החומרים- בוטוקס לשיתוק עדין של השריר וחומצה היאלורונית למילוי הקמט שנוצר.

   

  תחת העיניים- תחת העיניים העור הוא דקיק, ואובדן הנפח נוטה לייצר מראה של עיגולים שחורים ושקועים. הזרקת חומצה היאלורונית תביא להשבת הנפח ומילוי השקעים, לעור אחיד במראה בריא וצעיר.

   

  סביב העיניים- הקמטים הנוצרים סביב העיניים אחראים למראה מזדקן, וללא טיפול מתאים נוטים להחמיר במהירות. חומצה היאלורונית מסייעת בטשטוש הקמטוטים הללו, כמו גם בהחלקת העור, מיצוק ויצירת גמישות שלו באזור.

   

  מצח- גם הקמטוטים הנוצרים במצח הם קמטי הבעה שנוטים להיחרץ ולהעמיק לאורך השנים. טיפול בקמטים הללו באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית יביא להצערה של העור ולמראה עור גמיש יותר, חלק ובעל נפח.

   

  חומצה היאלורונית משמשת גם לעיצוב ופיסול הפנים, באמצעות הזרקה נקודתית ומדויקת לאזורים נפולים, לא סימטריים, שאיבדו מן הנפח הטבעי שלהם, לצורך עיצוב מחדש של הפנים ולאו דווקא לצורך של מילוי קמטים. באמצעות חומצה היאלורונית ניתן לעצב מחדש את השפתיים ולזכות למראה שפתיים מלאות ובשרניות יותר, ולתקן מראה של שפתיים דקיקות ונעלמות.

  החומצה ההיאלורונית משמשת גם לפיסול ולעיצוב של האף, לתיקון מבנה ומראה, לסנטר, ללחיים ולאזורים נוספים.

  בענף האסתטיקה הרפואית קיימים מגוון רחב של חומרי מילוי ונפח, וחשוב במיוחד לבצע את ההתאמה בין סוג העור, הליקוי המיועד לטיפול והחומר הנותן את הענה הטוב ביותר.

  הזרקת חומצה היאלורונית או כל חומר אחר חייבת להתבצע על ידי רופא מוסמך בלבד, וחשוב לפנות למרפאה מקצועית בתחום האסתטיקה הרפואית, אשר מעניקה מגוון סוגי טיפולים, באמצעות מגוון של טכנולוגיות מתקדמות וחומרים איכותיים, תחת הקפדה על סטנדרטים מחמירים של איכות, סטריליות ורמת שירות גבוהה למטופלים ולמטופלות. אין לבצע הזרקות מכל סוג על ידי מי שאינו רופא שהוסמך לכך, במטרה להגיע לתוצאה טובה ולהימנע מסיכונים מיותרים.

עוד מהבלוג שלנו​