לוגו

עיצוב שיניים- לאנשים שאוהבים לחייך

חיוך הוא אמצעי להבעה של שמחה, התרגשות או שעשוע, כאשר האדם הממוצע נוהג לחייך כמה עשרות פעמים ביום, וכאשר מדובר בילדים הממוצע עומד על כארבע מאות חיוכים מדי יום. החיוך הוא מאיר פנים, ומשדר לסובבים תקשורת חיובית ואף אטרקטיביות ומשיכה.

נראה של שיניים לבנות, ישרות ובריאות הוא חלק בלתי נפרד מן החיוך, כאשר אנשים שסובלים משיניים פגומות, מוכתמות או חולות, מעידים על עצמם שהם נמנעים מחיוך בפה פתוח, על מנת להצניע את הליקויים והמראה הלא אסתטי.

עולם רפואת השיניים עושה שימוש במיטב הטכנולוגיות המתקדמות, תוך פיתוח חומרים חדישים ועמידים, לא רק במטרה לספק מענה רפואי למחלות ובעיות בשיניים, כי אם גם כדי לסייע ולספק פתרונות אסתטיים מתקדמים, עיצוב שיניים וחיוך בהתאמה אישית לכל מטופל.

רוצים להישאר מעודכנים?

תוכן עניינים

מהו עיצוב שיניים?

עיצוב שיניים הוא שירות אשר ניתן בהתאמה אישית לכל מטופל או מטופלת, תוך התייחסות למבנה הפה והלסת, לגודל השיניים, צבען ומצבן הכללי. במקרים רבים מטופלים מגיעים למרפאות השיניים אשר מספקות מענה לבעיות אסתטיקה, ומלינים גם על שיניים בריאות, אשר גודל ומבנה השיניים אינו בא בהלימה ובהתאמה עם מבנה הפנים.

עיצוב שיניים מתבצע באמצעות תהליך אבחון, תכנית עבודה והמלצה לטיפול, ובסופו של דבר יישום של ההמלצות באמצעות מגוון רחב של טיפולים אפשריים.

כיסא מרפאת שיניים

בין טיפולי השיניים המובילים בתחום הטיפולים האסתטיים ניתן למצוא:

טיפולי שיניים אורתודנטיים- הטיפולים האורתודנטיים באים לתת מענה לבעיות של מיקום השיניים, שיניים עקומות, רווחים גדולים בין השיניים, שיניים בוטות וכדומה. טיפולים אלו משלבים בין מענה אסתטי למענה רפואי, שכן במקרים רבים מדובר בליקויים שמשפיעים על חיתוך הדיבור ו/או האכילה, וכן על בריאות ותחושת החניכיים והלסתות. הטיפולים האורתודנטיים מתבצעים באמצעות שיטות טיפול ארוכות טווח, בנין שימוש בפלטות ובגשרים מסוגים שונים, ליישור, להצמדת השיניים ולתיקונים מבניים באמצעות הפעלת לחץ מתון וממושך.

טיפול בשיניים צהובות/חומות/מוכתמות- צע השיניים הוא אחד הפרמטרים העיקריים המעידים על בריאות השיניים ומשפיעים על מראה החיוך. שיניים לבנות הן שיניים בריאות במראה טבעי ונאה, בעוד ששיניים צהבהבות, חומות או מוכתמות בצבע לא אחיד- משדרות חולי, זקנה ומשפיעות לרעה על המראה הכללי. הפתרון היעיל והנוח ביותר עבור ליקויי צבע השיניים הוא הלבנת שיניים, תהליך אשר מתבצע באמצעות החדרת חומר כימי מלבין אל השיניים. הלבנת השיניים יכולה להתבצע בהתאמה אישית ובדרגות שונות, על מנת ליצור מראה טבעי ככל הניתן.

ציפויי שיניים- ציפויי השיניים כוללים הדבקה של שכבה חיצונית נוספת לשן, באמצעות עלים דקיקים מחומרים לבנים, גמישים ועמידים, בעלי יכולת היצמדות טובה אל השן ותכונות המדמות את תכונותיה של השן הטבעית, בתפקוד היום יומי של השיניים. ציפויי השיניים החדשניים והמתקדמים ביותר הם ציפויי למינייט, ציפוי חרסינה עדינה ואיכותית במיוחד, בעלים דקיקים ובהתאמה אישית של מידות. ציפויי השיניים מיועדים לספק מענה למגוון ליקויים אסתטיים בניהם: צבע השיניים, כתמים, סדקים קלים ושברים, צמצום רווחים ועוד. ציפויי שיניים מתאימים לצורך עיצוב שיניים בריאות בלבד, ואינם מתאימים כמענה לשיניים פגועות וחולות, אשר דורשות מענה רפואי מקדים, לרוב גם שימוש בכתרים.

כתרים לשיניים- כאמור הכתרים מספקים פתרון הן לבעיה האסתטית, אולם גם לשמירה על השיניים אשר חוו פגיעה וטיפול, ולתפקוד נורמטיבי של השיניים. כתרים מיוצרים מחומרים הדומים להרכב השן הטבעית דוגמת חרסינה וזרקוניה, עמידים במיוחד, מותאמים לצבע השיניים הטבעי להשתלבות של הכתר בפה לצד שיניים קיימות, ובעלי יכולת תפקוד הזהה לזאת של השן הטבעית בפה.

עוד מהבלוג שלנו​

גמילה מהימורים

גמילה מהימורים

גמילה מהימורים מרבית סוגי ההתמכרויות המוכרות מתייחסות להתמכרות לחומרים ולכימיקליים, דוגמת התמכרות לסיגריות, התמכרות לסמים, התמכרות לאלכוהול וכדומה. הימורים מטבעם אינם כוללים שימוש ברכיבים ובכימיקליים,

קרא עוד »